U okviru “B” divizije grupe 1 Lige nacija selekcija Ukrajine je u Dablinu savladala Republiku Irsku rezultatom 1:0 (0:0).

Jedini gol na utakmici na “Aviva” stadionu postigao je Viktor Cigankov u drugom minutu drugog poluvremena.

Ukrajina je taj gol zaslužila posle bolje odigranog prvog dela susreta, a u nastavku Irska nije našla način da odgovori.Ukrajinci su tako našli kakvu-takvu utehu posle poraza u finalu baraža za odlazak na Svetsko prvenstvo u Kataru pre tri dana od Velsa.

Škotska je u Glazgovu bila bolja od Jermenije rezultatom 2:0 (2:0).

Sve je na “Hempden parku” bilo rešeno u prvih 45 minuta kada su viđena oba pogotka.

Domaću selekciju je u prednost doveo Entoni Ralston u 28. minutu, a vođstvo duplirao i potvrdio trijumf Skot Mekena u 40. minutu.

Škotska, Ukrajina su sada na prvom mestu na tabeli, sa međusobnim susretom manje, dok isti broj bodova, ali iz dva meča ima Jermenija.